csonakszerviz Creative Commons License 2009.04.15 0 0 2352

Szevasztok!

 

Medz!

Találtam motort magamnak,kawasaki 2 hengeres soros 45 loerös,kb 45kg os,a régi 33 volt. Ez négyütemü vizhűtéses benne hagyom a váltót,és két db szöghajtással viszem fel ékszíly hejett. Kérdésam az lenne szerinted jó lessz e,ennyivel gyengébb motor? A másik a lerekesztést megemelném akkor többet emelne de lasabban menne igaz? Végül is azt szeretném ha kb 50-60 at menjen,de hamar emeljen mert így odamerném adni másnak is,igaz még a feleségem is elboldogúlt a régivel is,de van sok agyatlan akinek bármit mondhatsz úgysem úgy csinálja. Esetleg ami volt neked kicsi emelő motor az megvan még valahol,mert azt is berakhatnám az elejébe akkor biztos lehetne akár lebegni is vele. Tudom,hogy ezután már egyedül nemigen emelgetném meg ritkán tuningolnak visszafelé,de ha sikerülne a tervem még kereshetnék is vele.

A régit sokan leszarozták,füleg nagypályás hajósok,de mind elbukott az elsö 300 méter után,utánna meg sunnyogtak csak,volt olyan amikor ők 80 al mentek és királynak érezték magukat mindenki a km órát nézte amikor elmentem mellettük kb 100 al esetleg többel a hínáron majdnem felborúltak úgy megijedtek,igaz egy kicsit rájuk is fordítottam a farát és a levegö levitte a sörösdobozokat!!