volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 475
Ez így igaz ahogy mondod kedves barátom!De az okosak erre nem gondolnak.Még lehet hogy kevés embert is mondtál.Sőt, szerintem őrből se ártana műszakonként 2 és talpraesett őrök kellenének, mert én már láttam tatát őrködni és semmit se ért!Tulajdonképpen a dolgozó is őrködik, továbbá pakol, pénztárban van, árut vesz át, takarít, saját testi épségét védi, szív egész nap ráadásul puszira még szabadnapon is...Ezt a régiós és a területis nem látja, de azt egyből megjegyzi hogy kevés a forgalom, még akkor is ha túllépte a bolt a napi tervet.Hol itt az igazság.Én azt mondom hogy szerintem több boltellenőrzés kéne hogy lássák az okosok hogy 2 emberrel nem lehet egy műszakot vinni és ne csak azt nézzék hogy miért nincs kint az etikett vagy a plakát, vagy miért nincs kirakva még 11-kor se a friss.Ezek elmehetnek a búsba.A dolgozók érdekeit kéne nézni.Az összes boltvezetőt, ahol ez van ott ki kéne rúgni őket, mert ők hajszolják bele a dolgozót a túlórába.Nincs élete a dolgozónak.Van amikor a területis nem is tud ezekről a dolgokról.Hidd el,személyes tapasztalat.Éjjel nappal ott szopiztam puszira hogy tényleg jobb legyen a bolt feltöltöttsége és végül tudod miért jöttem el?Mert a boltvezető meggyanúsított hogy a kisebbség kiviszi tőlem az árut a pénztárnál és én meg összejátszok velük.Köszönjük Emese!Pedig a csapatból az egyik leglelkesebb voltam aki ha kellett ha nem ott voltam.És a területis erről nem tudott.Ha udott volna, akkor már rég kipenderítette volna a főnökasszonyt.Ráadásul amikor még régebben voltam Penny-s egy másik boltban, egy másik területissel, az meg boltvezetőt akart volna belőlem csinálni!Na ilyenkor mi van?
Előzmény: Switcher (473)