navigyula Creative Commons License 2009.04.11 0 0 176

Nekem nincs a Golfban kormányvezérlés, de akitől vettem annak volt. Egy EOS-ban volt bent, abban a hangerőt szabályozta és léptetett a számok között, de valamit nem tudott, de arra már nem emlékszem pontosan, hogy mit. És középre se írt ki semmit.

 

Típus, passz, írd be az ebay-en, hogy 'vw dvd' és kiad egy csomó ilyet és hasonlót.

A vaterán is hirdetnek, kicsit drágán, de az aproneten is lehet látni, én is ott vettem használtan, de megvolt hozzá minden, és így legalább ki tudtam próbálni a srác kocsijában. Pl. ő nem tudta, hogy kezeli az iphonet, ott szembesült vele. :-)

 

A kijelzője jól látható, napsütésben is, pedig levettem teljesen a fényerőt, éjszaka még nem próbáltam, hogy mennyire zavaró a fénye.

De egy dolog viszont zavaró, azt már az előzőnél is észre vette. A Golf 5-ben olyan szögben áll a kijelző, hogy a jobb hátsó ablak pont tükröződik benne. Plusz, ha alacsonyan jár a nap és hátúlról süt, akkor volt hogy erősen vakított. Nem tudom mi a megoldás, talán körbefoliáztattni az autót. :-)

Előzmény: Varshi (175)