higagyu
2009.04.09
|
|
0 0
80
|
A címet legtöbbször a forgalmazó adja, ez sajnos már a régi időkben is így volt, a fordítónak csak a kritika jut a rossz címért, de ilyenkor soha nem jelentkezik a forgalmazó, hogy: bocsi, én vagyok a hunyó! |
Előzmény: Zicherman Istvan (77)
|
|