higagyu Creative Commons License 2009.04.09 0 0 80
A címet legtöbbször a forgalmazó adja, ez sajnos már a régi időkben is így volt, a fordítónak csak a kritika jut a rossz címért, de ilyenkor soha nem jelentkezik a forgalmazó, hogy: bocsi, én vagyok a hunyó!
Előzmény: Zicherman Istvan (77)