endrebá
2009.04.09
|
|
0 0
78
|
Hogy én hogy kerestem magát egy darabig itt...na majd próbálom magánban. Filmcímekről és átköltéseikről sajnos eléggé vékonyka az áttekintésem, de anno a gyerekkoromban olyan pontos, jól eltalált filmcímekkel kényeztettek bennünket, hogy szerintem ebből fakad a mostani átköltési önbizalom. Természetesen a DVD- borítót selejteztük már, de most kikerestem és elindítottam : OLIGARH a címe amit Kiskirálynak fordítottak. |
Előzmény: Zicherman Istvan (77)
|
|