endrebá Creative Commons License 2009.04.09 0 0 78
Hogy én hogy kerestem magát egy darabig itt...na majd próbálom magánban.

Filmcímekről és átköltéseikről sajnos eléggé vékonyka az áttekintésem, de anno a gyerekkoromban olyan pontos, jól eltalált filmcímekkel kényeztettek bennünket, hogy szerintem ebből fakad a mostani átköltési önbizalom.

Természetesen a DVD- borítót selejteztük már, de most kikerestem és elindítottam :
OLIGARH a címe amit Kiskirálynak fordítottak.
Előzmény: Zicherman Istvan (77)