Zicherman Istvan
2009.04.09
|
|
0 0
77
|
Ezek a nevek semmit sem mondanak nekem, pedig még ismerem is az orosz filmeket.:( Ezek is valami magyar átiratai az eredeti címeknek? (Nagyon nem szeretem, és gyakran herótot kapok ettől az ,,átköltési" mániától. Ha eredeti hanggal szeretnék megnézni egy filmet, akkor előtte rengeteg időt töltök azzal, hogy kikeressem az eredeti címet.:( Nem tudom, hogy melyik barom találta ki ezt a gyakorlatot idehaza, de egyszerűen fárasztó és bosszantó.:/). |
Előzmény: endrebá (76)
|
|