endrebá Creative Commons License 2009.04.08 0 0 76
Szipp-szipp...

De talán a "Kiskirály" címűt? Bár az meg koprodukcijá. Francia-orosz...
Nekem nagyon tetszett, mert kicsit mutatta a széthullóban lévő nagy Szu idején hogy lehetett egy jó ötletből ott is első számú közellenséggé válni - pedig nem is védelmi pénzekről szólt a nagy ötlet.
És ami szintén fontos : 5.1- es orosz szinkron. A feleségem nyelvvizsgázik, és gyakorlásképp ezt a filmet is megnézte néhányszor...
Előzmény: basic_channel (75)