endrebá
2009.04.08
|
|
0 0
76
|
Szipp-szipp... De talán a "Kiskirály" címűt? Bár az meg koprodukcijá. Francia-orosz... Nekem nagyon tetszett, mert kicsit mutatta a széthullóban lévő nagy Szu idején hogy lehetett egy jó ötletből ott is első számú közellenséggé válni - pedig nem is védelmi pénzekről szólt a nagy ötlet. És ami szintén fontos : 5.1- es orosz szinkron. A feleségem nyelvvizsgázik, és gyakorlásképp ezt a filmet is megnézte néhányszor... |
Előzmény: basic_channel (75)
|
|