endrebá
2009.04.08
|
|
0 0
74
|
..zdravo Goszpod, a "Pápaszemes"- t keressem máshol? De a "Repülés az űrhajóssal" (bár vígjátéknak van írva) nem ifjúsági film. Vagy csak modernebb/művészebb filmek játszanak? Van ahol ölnek egy OFF- ért, nem akarok kiirtódni innen... |
Előzmény: basic_channel (73)
|
|