tothgyor Creative Commons License 2009.04.03 0 0 20265
Szia!

Óvakodj ettől a klímától (GE Air 428)! Tavaly én is kerestem klímát, és először volt nekem is ez az ötletem, hogy ilyet válasszak, mert csábító volt az ára, de aztán elég gyorsan lemondtam róla, mivel megtudtam, milyen is! Volt szerencsém élőben is látni, az még hagyjál, hogy a kültérije akkor hatalmas (bár mint ez egy multi kültéritől várható), de még ráadásul olyan hangja volt, mint egy traktornak! Én beszéltem akkor közvetlenül az importőrrel ( a már emlegetett City gas), hogy küldjenek plusz információt vele kapcsolatban! Hát kaptam beszkennelve egy ragasztós cetlit, amire felírták, hogy mi van ráírva a gépre, mert természetesen mást nem tudnak! Hát ez aztán cég a javából, és ez a hivatalos importőr! Sajnos nem találtam már meg azt az emailt a cetlivel, pedig jó lett volna beküldenem elrettentésnek! Két hetes levelezés után elértem, hogy küldjenek egy energiacetlit is! Na ezt ide be is illesztem! Azt tudni kell róla, hogy amit előtte kaptam "cetlit" a rajta lévő adatokkal, az alapján kb. F osztályba sorolható, ezen mégis D osztály szerepel! Ja meg a másik, hogy valami 12-14 A kell neki EGY fázisról, mert ugye csak egyfázisú! Hát szóval, ezzel a klímával kapcsolatban csak annyit mondanék neked, hogy NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!

tothgyor
Előzmény: Törölt nick (20235)