Balkanboy(ttoncsi) Creative Commons License 2009.03.31 0 0 41593
köszi, már kb harminc éve megtanultam...talán ezért sem volt ez idő alatt még komolyabb problémám az akváriumaimmal.... de ehhez még akvarizálni sem kell, hiszen ezek egyszerű gimnazista anyagok voltak...
az éjjel egy kicsit meghökkentem, amikor észrevettem a nekem címzett hsz-t, nem értettem mit akarsz mondani...hacsak azt nem, hogy akkora zsangesz vagy, hogy ránézel egy akváriumra és kapásból megmondod, hogy nitritből vagy nitrátból van a vízben a veszélyes értéknél több... sajnos én harmincegynéhány év akvarisztikai tapasztalattal és egy nagy vegyi üzemben környezetvédelemmel eltöltött évekkel a hátam mögött nem vagyok képes ilyen kunsztra...
szóval az éjjel kissé meghökkentem, és ezzel most is így vagyok, sőt... , már hogy a fenébe tartalmazhatna egy "bejegyzés" tévedést, ami nem állít semmit, hanem azt mondja, hogy egyesek ezt állítják, mások pedig azt, én viszont nem foglaltam állást, nem írtam le erről a véleményemet (pedig van...), csak azt, hogy ha fenn áll a mérgezés lehetősége, nem rossz ötlet a vízcsere...
én is sajnálom, de nekem egy olyan okostojásnak tűnsz, aki a dalai lámának is előadást tartana a buddhizmus alapigazságairól, mert egyszer valahol olvasott erről egy könyvet... amire úgy ahogy emlékezik...
Előzmény: Törölt nick (41578)