Jerryjerry Creative Commons License 2009.03.31 0 0 150
SOS! Szerelmes vagyok!

Az elmult honapban megismertem egy lanyt akirol sehogysem tudok megfeledkezni. Egesz nap o jar az eszembe es meg almomban is ot latom. A mult heten kirandulni voltunk a haverokkal es o is ott volt. Az egyik este ra is vettem magam h elmondjam neki hogy mit erzek iranta de kiderult h az egyik haverom megelozott. A lany elutasitott engem es lefekudt a haverommal. Most nehany nap mulva semmi sincs kozottuk es minden olyan mintha semmi sem tortent volna.
Minden nap szoktunk beszelgetni es erzem h mintha vonzodna egy kicsit hozzam, de nem mondja ki. Egyik percen beszelgetunk, maskor pedig ugy erzem h eszre sem vesz. Vagy talan csak azert van mert azt szeretnem h csak velem foglakozzon. Minden nap ugy vagyok, hogy estere elszomorodok es kiverem valahogy a fejembol, reggel pedig ugy ebredek h halalosan szerelmes vagyok bele ujra. estenkent hosszasan beszelgetunk telefonon, van h egy ora is eltelik(termeszetesen en hivom). S masnap mitha nem is leteznek ram se nez. (Megjegyzem h osztalytarsak vagyunk).

Minden nap ez van, ma mar 2 hete. Este kiabrandulok addig szenvedek. Reggelre pedig kezdodik elolrol.
A telefonbeszelgeteseken nem merem ujra elmondani h mit erzek iranta mert mar egyszer visszautasitott, s nem szeretnek az agyara menni.

Segitsetek! Mit tegyek?