Törölt nick Creative Commons License 2009.03.26 0 0 433
sehol nem írtam hogy az én használt objektíveim jobbak és többet érnek mint bárki más új vagy használt objektívei, mindössze arról van szó, hogy én többet kérek érte, mint amennyit te adni akarsz vagy adni tudsz érte :) mivel alapvetően tetszik nekem ez a felszerelés, csupán az a bajom vele, hogy nehéz, és utálok cipekedni, ezért nem fogom eladni bármilyen alacsony áron, sőt, hamár eladom, akkor keresni is akarok rajta. ha nem keresek rajta, akkor nem adom el, ilyen egyszerű. egyébként ha kedvem tartja, akkor egy 100 ezeres obit meghirdethetek 1 millióért, max nem fogom eladni, de ez már az én bajom, nem a tied. az piszkálja a csőröd, hogy te nem tudtál időben, olcsón venni obit? ez viszont nem az én bajom. ha te korábban vettél volna, most te is eladhatnád jobb áron és akkor te is kereshetnél rajta. most viszont azzal pedálozol, hogy 125 az új a boltban, és ezért 75 ezret akarsz adni egy használtért... rajta, keress 75ért, hátha lesz egy balek, aki ad majd neked 75ért. de legjobb az lenne, ha végre bemennél abban a boltba, amire 123x hivatkoztál már, hogy ott 125 az új, és végre megvennéd 125ért az újat és akkor végre vége lenne már a vitának és mindenki élne tovább boldogan. egyébként én 135ért vettem boltban a vadi új d80 vázat bontatlan csomagolásban 2 év jótállással, 55ért vettem az sb600 vakut újként boltban bontatlan csomagolásban 2 év jótállással és 97500 forintért vettem az objektíveket per darab használtan egy nagyon megbízható régi ismerőstől, mert akkor még ezek voltak a reális árak. értem én, hogy piszkálja a csőröd, hogy te most már nem vagy ilyen "szerencsés" hogy ezeken az árakon vásárolj, de hát ez van, ettől még senki nem fog neked adni 75ért egy használt 70-300 vr objektívet, vagy ha igen, akkor úgy kell neki... mindenesetre sok sikert a vásárláshoz, de majd csak akkor vedd biztosnak a 125 ezres új árat, ha már a kezdben lesz a megvásárolt új objektív, mert az, hogy valami szerepel egy árlistán x forintért, még nem jelenti azt, hogy lehet is kapni x forintért, na jóéjszakát mindenkinek
Előzmény: TexisAlfréd (423)