lindaa021 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 6543
elmesélem inkább az elejétöl...:) összefoglalva reggel 6 kor felkeltem és már akkor éreztem hogy pisilnem kell de gondoltam előtte lezuhanyzok hát ahogy beáltam a zuhany alá az inger a töbszörösével tört rám a víz miatt ahogy láttam és halottam is hogy csorog és hasonlók de ezt kis odanyúlással:) sikerült normalizálnom aztán zuhanyoztam kb fél órát kijöttem és pisiltem aztán nekiindultam a sulinak... suliba egyáltalán nem megyek el wc-re mert sztem az ottani wc-k undorítóak suliba megittam egy fél literes ásványvizet meg 2 energiaitalt mire hazaértem már enyhén kellet de azért ithon is elég szépen ittam hogy biztos legyen:) aztán it voltam egy darabig mint észrevettétek és még itt voltam aközbe is ittam amikor az a rész volt hogy közértbe kellet mennem akkor már nagyon kellet pipilnem úgy csináltam hogy lassacskán kievickéltem a székemböl elmentem wc-re de éppen csak anyit pisiltem hogy eltugyak menni a közértig meg vissza anélkül hogy totál össze pisiljem magam:) felvettem hát egy fekete farmernadrágot és elindultam a pénztárnál sokan voltak elöttem és én addig be be eresztettem de csak anyit hogy ne legyen olyan vészes.... amíg meg nem értem a pénztárhoz addig ha megáltam kereztbetett lábbakal voltam menni meg zsebretett kézzel mentem:) most is kell pisilnem különben

hát nagyából enyi a mai napom