Isten Veled Csicsó!
" Mindazokért, kiket nem láttunk már régen,Akik velünk együtt ünnepelnek az égben,Kiknek őrizgetjük szellemét,Mindazokért egy-egy gyertya égjen."
Fáj, hogy nem vagy...