avandia Creative Commons License 2009.03.24 0 0 4942
Azért nem ennyire borzasztó a helyzet:-))) Szerencsére tudok járni, csak vannak nehézségeim. A fúziós műtétet azért kellett korrigálni, mert szétesett a beültetett szett. Nem mondom. hogy kellemes volt, mert 4 nagy múlva műtöttek újra, állítólag a szett volt hibás. A gerinc központban műtöttek, ezen kívül minden rendben volt:-)
Ne izguljatok, állítólag én voltam az első, akinél ez elő fordult:-) Ami az igazsághoz tartozik, hogy éreztem, hogy nincs valami rendben, szóltam is, de ilyen tapasztalata nem volt senkinek. Az volt a baj, hogy én magam sem tudtam pontosan megfogalmazni a panaszomat. Nem tudtam megmondani, hogy érzem, vagy hallom, hogy recseg a hátam, így csak a műtét utáni 4 napon készített ellenőrző RTG mutatta ki a problémát. Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy akkor nagyon kiborultam idegileg, sokat sírtam és depis lettem. Ennek az lett az eredménye, hogy azóta komplett elmebetegnek tart az orvos, mondván érthetetlen a számára, hogy akkor borultam ki amikor már túl voltam a műtéteken. Nagyon rövidítve ez a történetem, de mégegyszer hangsúlyozom, hogy legalább tudok járni!!!

Mindenkinek szép napot!

Üdv:
avandia
Előzmény: kristaly02 (4941)