Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6372
Számolgattam még kicsit. Ha úgy érezted, hogy még a végén is eléggé jött, akkor azt gondolom minimum 25 ml/s átlagos áramlással KELL számolni, de lehet, hogy még többel (de ezt már be sem merem szorozni).
Már a 84sec X 25ml/sec is (te jó ég!) 2100 ml jelent. Tudod, hogy ez milyen sok????
Az átlagos pisilés nem 1,5-2 liter, mint azt gondolod. Egy ember csak úgy "simán" kb 0,5 l-t szokott pisilni, és ha nagyon visszatartja, akkor kb 1 l-t.
Nekem (nem akarok felvágni :) 1680 ml a rekordom, és ez már nagyon soknak számít. Persze vannak akik 2 l-nél is többet tudnak gyűjtögetni, de az tényleg nem olyan gyakori. Szóval, ha igazán ennyit pisiltél, akkor szóhoz sem tudok jutni.
Persze ez a számolósdi kicsit találgatás is, mert az áramlás értékét nem tudni pontosan. Ezért is lenne nagyon-nagyon érdekes, ha egyszer tényleg bekészítenél magad mellé egy műanyag mércés flakont (sok helyen kapni, pl tescoban stb) és megmérnéd, és akkor nem lenne találgatás, csak csodálkozás, és gratuláció. :))
Lehet, hogy meg is döntenéd a rekordomat, ami nem baj. Én beismerném, hogy te vagy a jobb.. :)))))))