Árvacsalán Creative Commons License 2009.03.22 0 0 3441
Kedves lányok!

Nem biztos hogy jó helyen járok,de ti talán tudtok nekem segíteni, esetleg átirányítani máshova.
Van egy fotelem,aminek a huzata eléggé elkoszolódott ,már nem is lehet teljesen tisztára mosni, és kitaláltam hogy talán befestéssel meg lehetne menteni,de nem vagyok járatos a ruhafestésben. Szeretném megkérdezni,hogy érdemes-e belefogni egyáltalán, és milyen festékkel.Én csak az iberia festéket használtam egyszer ezer éve egy pólóra,de az aztán mindig fogott. Az nem is lenne baj,ha mosásnál fogna,mert nyilván külön mosnám, de tartok tőle hogy esetleg használat közben is fogni fog,na ezt szeretném elkerülni....
Szeretnék gyakorlati tanácsokat kérni tőletek,hogy milyen festékkel,hogyan fessek.A mosógépes megoldást nem merem megkockáztatni,a lábasban főzés kivitelezhető talán,meg olvastam egy hidegvizes festékről (dylon ?) ez lenne a legszimpatikusabb megoldás,de nem tudom erre megfelelő-e ,meg hogy hol lehet beszerezni,háztartási boltban,hobbiboltban,vagy esetleg máshol? A főzésnél nem megy össze?
Ilyesmi fotelről lenne szó,biztos ismeritek :