Kulombos Creative Commons License 2009.03.17 0 0 147
Eladók a következő, általam nem (nagyon) használt eszközeim:

- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5D AF: használtan vettem (illetve cseréltem), de szép, megkímélt állapotú
- Nikon 35/F2.0 AF-D: tavaly nyáron ebayon vettem újonnan Hongkongból, így csak elvileg garaniális, párszor használtam, ahol nem volt szabad vakuzni...
- Nikon 50/F1.8 AF-D: közel egy éves, magyarországi beszerzés, még garanciális, ezt alig használtam
- Nikon 85/F1.8 AF-D gyári (fém) napellenzővel: ezt is használtan vettem, de szintén szép, megkímélt állapotú, a napellenző belső felén vannak kopásnyomok, valószínűleg a táskában beleállított optikától (én már tettem közé "pukkanós" csomagolóanyagot...)

Minden optikához első és hátsó kupak van (az 50/1.8-hoz a hátsó az a gyári, fehér fajta), a fixekhez (a 85-öshöz is!) megvan az összes gyári doboz, leírás, stb.

Árakat kivételesen nem írok, nem szeretném semmilyen irányban befolyásolni a "nagyérdeműt", de mivel nem kenyérre kell az ellenértékük, ezért kérem, hogy a "mennyit engedsz a feléből" című ajánlatoktól kíméljetek meg :))
A címem publikus, a cuccok Békés megyében vannak, postázás megoldható, átutalásos fizetés preferált (és olcsóbb is, mint az utánvét)