boy69 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6074
Persze, én is mindig vigyáztam arra, hogy a szomszédok, illetve az ismerősök ne lássanak meg pisisen. Még akkor is megúsztam (szerintem) a lebukást, amikor tavaly a haverokkal sörfesztiválon voltam. Jóval sötétedés előtt ültünk asztalhoz öten vagy hatan. Világoskék térdig érő farmer volt rajtam. Már az első sör után jelentkezett az inger, de nem akartam elmenni a WC-re, egészen aprókat engedtem be, de azt 5-10 percenként. Teljes sötétedés előtt úgy éreztem, most már csak meglátogatom a WC-t, tudtam, hogy hosszú sor áll majd előtte. Mielőtt felálltam az asztaltól, lenéztem a nadrágomra. Megrémültem a folt méretén, nem éreztem olyan nagynak. Pólóval már nem lehetett eltakarni. Vártam, hogy szikkadjon, és lassítottam a sörbevitelt. Azok előtt a haverok előtt nem akartam lebukni. Ekkor jött az ötlet, hogy az előttem lévő kb. 2 deci sört "véletlenül" magamra öntöm. Jól sikerült a jelenet, teljesen hitelesen adtam elő, jót nevettek rajta. Utána már nyugodtabban álltam fel, és siettem a WC-re. Beálltam a sorba, ahol sokan "járták a táncot". A gyengén megvilágított helyen nem voltam nagyon feltűnő, csak visszafelé bámultak meg páran. A haverjaim megmaradtak abban a hitben, hogy csak a sör látszik a nadrágomon. Izgalmas volt az egész este, hajnalban értem haza. Itthon a ház előtt elengedtem magam, majd a lakásba érve első utam a fürdőszobába vezetett. Mire a feleségem felébredt, a ruhák már a mosógépben voltak, én pedig megfürödve feküdtem mellé, csak a leheletem volt kissé sörszagú.
Előzmény: Törölt nick (6072)