tigristomi Creative Commons License 2009.03.09 0 0 5149
"Mire jo ez az egesz?"

Kinek mire jo? AJC-nek? Aki elmegy, es meghallgatja? A tarsadalomnak?
Annak aki tobbszor elmegy? Vagy annak aki egyszer elmegy?
Disszertaciot varsz tolem, vagy csak nem tudsz kerdezni?

Azt kerdezted mire jo ez a szekta?
Egy eloadasan voltam, en azt hittem, a tobbseg most van ott eloszor. Ha nem, honnan kellene tudnom kik azok? Honnan kellene ismernem, ha van valamilyen szekta?
Nem lattam egy elkulonitett reszleget sem szekta tagok szamara. Te hanyszor voltal az eloadasan?
Ismersz szekta tagokat? En nem folytam bele annyira. Ez a kerdes szamomra teljesen ertelmetlen.

Te mit tudsz akarmilyen szemelyiseg fejleszto modszerrol? Miert gondolod, hogy korrektul meg tudod itelni AJC munkassagat?


Nem azert mentem el, mert ugy gondoltam, hogy vmi eget verot fogok tole hallani, vagy mert akarmilyen dolgomra vmi megoldast kapok tole.
Jogazom, ott en megtalaltam mindent, ami nekem kell. Egyszeruen kivancsi voltam AJC-ra, es ugy gondolom, hasznos volt, hogy elmentem, es megneztem. Korabban szelhamosnak tartottam, ez most se nagyon valtozott bennem. Ugyanakkor, nekem szimpatikus volt. Ezert mondtam, hogy mondott jo dolgokat. Ezek viszont nekem nem voltak ujak, egy ket dolgot ezek kozul pedig ki tudtam volna egesziteni, de lehet, hogy o is.
160-an voltak kb. az eloadasan. Ez mindenkepp az o erdeme. Az is, hogy el tudja adni magat.

Lehunyja a szemet? Ez neked biztos furcsa, es nem tudsz vele mit kezdeni. Ugy gondolom, talaltam ra ertelmes, racionalis magyarazatot, mar az eloadason. De, ezt megtartom, a te velemenyeden, ugyse segitene.
Előzmény: Törölt nick (5135)