Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 6032
Bringázás közben én is szeretek bepisilni. Az is jó benne hogy nem tudnak beszólni, ha esetleg észreveszik, mert már ott se vagyok. Ezért bringán mindig bátrabb vagyok ilyen téren. Általában előtte nem is megyek el wc-re jó sokáig tartogatom és amikor már nagyon kell kiszemelek egy jó kis emelkedőt, hogy az erőlködéstől magától becsurranjon. Volt olyan eset is, hogy annyira jól sikerült egy ilyen bringás akció, hogy ott menet közben elélveztem. Olyan volt, mint a "Csajok a csúcson" című filmben. Csak előtte volt pár csepp pisi is.
Én is rövidgatya-pamutpóló szerelésben szoktam tekerni, ha hidegebb van farmar-póló. Nemrég beruháztam egy rendes, betétes biciklis gatyára. Már alig várom hogy jöjjön a jó idő és felavathassam. Van egy olyan érzésem, hogy nem is nagyon fog látszani rajta a nedvesség, mivel fekete színű. Vagy legalábbis az anyaga miatt csak közvetlenül addig látszik, amíg csurog. Aztán a felesleg lefolyása után a vékony anyaga miatt hamar megszárad. Elvileg a betét sem szívja fel annyira a nedvességet, hogy elázzon. Lehet, hogy ebben még bátrabb leszek. Ha így van, ahogy gondolom, tervezek egy teljes bepisilést. Persze olyan helyen, ahol nem túl nagy a forgalom.
Előzmény: CSV93 (6028)