hejdzsud
2009.03.08
|
|
0 0
7
|
Ha fix akkor inkább nagylátó, de én inkább egy kis zoomot ajánlanék. Ha nikon akkor a 18-70 pl.megfelelő drágább obi erre szerintem nem olyan fontos, de ha megteheted vehetsz 17-55/2.8-at is amivel már vaku nélkül is fotózhatsz -esetleg. |
Előzmény: ZAK (6)
|
|