alminar Creative Commons License 2009.03.08 0 0 977
Legalább 3 helyet előrejöhetne, azoknál simán jobb Andrej... :)

Egyébként jók (viccesek) voltak a színészmeccsek tegnap, a moszkvaiak nyertek..
Volt nagy hangulat, orosz zászlók, Mo-n tanuló oroszok, stb.
A szlovákok is szimpik voltak, a magyar zene nagyon bejött nekik. :D
Előzmény: fodrika (973)