alminar
2009.03.08
|
|
0 0
977
|
Legalább 3 helyet előrejöhetne, azoknál simán jobb Andrej... :) Egyébként jók (viccesek) voltak a színészmeccsek tegnap, a moszkvaiak nyertek.. Volt nagy hangulat, orosz zászlók, Mo-n tanuló oroszok, stb. A szlovákok is szimpik voltak, a magyar zene nagyon bejött nekik. :D |
Előzmény: fodrika (973)
|
|