_Gary_ Creative Commons License 2009.03.06 0 0 26
Üdv újra!

Jó régen volt már, hogy errefelé tévedtem... de, mint látszik megérte!
Igaz, hogy lassan egy éve lesz a kalandod belinkelése, de én ma találtam rá, letöltöttem és egy jót nosztalgiáztam! Köszönet érte!
Nekem pár helyszín képe nem töltődik be...

SPOILER! (a vonalak közötti részt jelöld ki az elolvasáshoz)
--------------------------------------------------------------------------------
beszél salamon, beszél fürkész, é, ny, leszed köcsög fa, k, é, tölt köcsög, d, k, v fű, önt víz vakondtúrás, f, ny, r vakond, k, k, d, d, ny, d, beszél boszorkány, ad macska, é, k, é, é, ny, ny, é, varázsol jégvarázslat, é, s, v szikla
--------------------------------------------------------------------------------

Mi is a Rátkai programok hatására kezdtünk kalandot írni, igaz az első (és egyetlen, amit be is fejeztünk) még teljesen BASIC-ben készült (majdnem teljesen kihasználva a gép memóriáját). Ismertem a PRINT, INPUT, IF utasításokat és menet közben rázódtam bele a programozásba. Időzavar a címe és főképpen a barátainknak szólt. Meglehetősen durva, redundáns programozási hibákkal. Később írtam egy új input rutint, szintén BASIC-ben, ami sokkal gyorsabb és intelligensebb is volt az elődjénél, de a régi játék nem került köré... Talán, majd egyszer...
Előzmény: pingvin (25)