Kreta
2009.03.06
0
0
3
fényerő fényerő fényerő!
2,8as zoom obi, és ha van olyan szakasz amit sűrűn használsz akkor oda még fényerősebb fix
bár lehet hogy egy erős vaku is elég a 18-200 mellé