kukacmolnar Creative Commons License 2009.03.05 0 0 topiknyitó

Üdv mindenkinek!

Rögtön az első kérdés: Milyen beállításokat ajánlanátok party fotózáshoz?

(Sony Alpha 200-as gépem van kit obival)