Kirus78 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 5263
Ezt nem mondod komolyan. A Blue Timer's szinte csak külföldön játszik, mert ott kellenek. Itthon meg szar? Az eszedbe sem jut, hogy rajtad, és rajtam kívül ezer más ember van, akik azt mondják rájuk, hogy jó-jó, de miért nem énekelnek néha magyarul, ha már egyszer ez az anyanyelvünk? Rajtad (és megint megemlítem magam, mert nekem sincs igényem a Fonográf és stb. "magyar country"-ra) kívül azért még sok ember van, aki country címszó alatt ezt szereti. Azért ezt ne felejtsd el.

Hiába, nem értem én ezt. Mindezt nem is kéne felvennem. Biztosan csak a személyes érdekeltség miatt érint ez ilyen szarul. Már tényleg elhangzott minden oda-vissza. Szar hangosítás, szar táncosok, szar Blue Timer's, szar kaja, szar pia, szar fesztivál, szar szervezés. Ez van. Tényleg nincs értelme ragozni. Szerintem már mindent lehúztatok. Én elfogadtam a negatív kritikát is. Teljesen jogos volt. Nekem sem tetszett volna a ruhatár-kaja-pia téma. De ennek is, mint mindennek, van másik oldala is. Részemről tényleg lezártam a témát. Örülök, hogy ott voltál, remélem, egyszer eljut a rendezvény olyan szintre, hogy a Tölgyesi Peti is jól érezné magát köztünk. Esetleg rábízzuk a hangosítást, és reméljük, mindenki boldog lesz.
:)
Előzmény: Törölt nick (5260)