péter a rebellis Creative Commons License 2009.03.05 0 0 5253
Korábbi hozzászólásaid ismeretlenül is kedvemre valók voltak,ezért a legutóbbi beirásod válaszra késztetett...
"Ezért is remélem, hogy lesz ez még sokáig, mert addigra jó lesz benne a szervező gárda... :)irod.
A fórumokon elolvastam a fesztivállal kapcsolatos problémákat, sőt reagáltam is rá...,
A Te véleményed picit sziven ütött...akármilyen mögötte az emotikum,jelezném Neked, kifogás csak az előtérben lévő szolgáltatásokra érkezett.
Legnagyobb örömünkre, magára a programmra, zenére, összeállitásra stb. semmi kifogás nem volt.
Minden programmpont megvalósult!! Jó hangulat volt.
Ez a lényeg !!!
Jó zenekekarokat hivtunk,olyanra biztuk a hangositást, akiről tudtuk, hogy a nem igazán jó aksztikájú sportcsarnokból a lehetö legjobb eredményt hozza majd ki.Tudtuk, hogy nem tökéletes egy sportcsarnok akusztikája, de a zeneakadémiát mégsem bérelhettük ki...
Éjjel 1 órakor még volt hotdogos, volt még némi ital is...
Az étkeztetést a kerület egyik legjobb éttermére biztuk, akik még a megrendelt 350 adagon túl-pótlólag- rántott pulykamellet hoztak, burgonyával.A késön ébredők még ezután is beválthatták hotdogra a kajajegyüket....persze csak akkor ,ha megkérdezték ...
Este 6 óra körűl belett mondva, hogy lehet kezdeni a vacsorázást mert "csak" este 10 -ig van étkeztetés...Mit kellett volna még tennűnk??

Az ital és ruhatár árak kicsit valóban magasabbak voltak a stabil helyen működőknél...ez van...sajnálkozom is miatta....
Itt nem volt állami docáció ,a járulékos kőltségeket beépitették az árakba...nem volt nyereséges részleg amiből kompenzálni lehetett volna.

Azért vettem a fáradtságot az irásra, mert úgy éreztem ,hogy Te , akinek a véleményével általában egyetértek,néhány ,-- egyes dolgokat kritizáló ,de mégis gratuláló--beirás alapján reménykedsz, hogy majd "egyszer" jó lesz a szervező gárda...

Jó lenne nem eltéveszteni az arányokat....

Természetesen igyekszünk a következőkben még jobban odafigyelni a dolgokra, de most--talán szerencsénk is volt-- jól sikerűlt a rendezvény .Jók voltunk!

Látod, igy van ez...irtam egy sort,hogy többnyire egyetértek Veled és utána ötvenet, amiben nem értek egyet Veled....ha nem adnék a véleményedre, nem irnék egy sort sem....ennyit az arányokról...
Üdv.Péter
Előzmény: ptolgyes (5251)