oscsabi Creative Commons License 2009.02.28 0 0 100
Sziasztok!
Én vállalom a nevem:)
Ostyányi Csaba vagyok, 1991-től jártam az Irinyi-be előbb a szakmunkásképzőbe(of.:Mayer Mária) majd egy év után átmentem szakközépbe(of.: d.Fitori Péter).
Egy osztályba jártam Gorka Álmossal, Ujvári Viktorral, Ringhoffer Erikával, Sápi Andreával, Dóri Tóth Zoltánnal, Molnár Zoltánnal, Dobróczi Lajossal, Bugyi Istvánnal és a többiekkel:)
Én nem fejeztem be a sulit, (1995)a tököm tele volt pár tanárral, és azoknak az óráira egyszerűen nem mentem be(viszont elértem a bűvös 51 óra igazolatlant...)
Évet kellett volna ismételnem, ugyhogy inkább eljöttem, de még abban az évben bevittek katonáskodni.
Azóta -kisebb kitérőkkel- szakács lettem, elvált lettem, és különböző háziállatokat tartok kis lakásomban a XIII.kerületben:)
Végigolvastam a topicot, és pár olyabn tanár neve kimaradt, aki egyébként színes foltja volt a sulinak:
-Gál Mónika kémia (Sunshine Barby):D
-Gál Géza informatika(szándékosan vannak egymás alatt:)férj és feleség lettek..)
-Széplaki József (géptan, alkohológia)
Egy adalék a volt osztályfőnökömről, Fitori Péterről:
Valamikor egy tavaszi tanítási nap nagyszünetében az első emeleti fiúvécében könnyítettem a hólyagom karbamid és húgysav tartalmán, mikor nyílt az ajtó és bejött a Fitori.("-Na hadd lám, ki dohányzik, ki kap ma igazgatói intőt?")
Én ott álltam a piszoároknál, épp eltettem nemesb testrészemet, a hátam mögött a szeparéból jól lehetett hallani a vízbe eső csikk sercegését, majd a klót lehúzták, és kijött két srác a "bé"-ből. Fitori csípőre tette a kezét: -Hátti?
(A két srác rémült tekintettel válaszol: - Tanárúrminemdohányoztunk!!!
Fitori: - Háát elég szomorú!!
(ennél a pontnál kapott el a röhögőgörcs..)
Aki esetleg volt osztálytársam, az megtalál: hicsabi@gmail.com email ill
hicsabi@freemail.hu msn címen. weblapom: http://hicsabi.extra.hu