csonakszerviz Creative Commons License 2009.02.20 0 0 2218

Szevasztok személyem is csatlakozna a fórumhoz,talán tudok egy kettö dologban segíteni valakinek,illetve én is kérhetek segítséget innen légpárnással kapcsolatban.

Kicsit már volt alkalmam vezetni mert vettem egy mad légpárnást szintén fehérvárról ami hibátlanul müködik igaz kb csak 30 órát mehettem vele. Azért akadtak gondjaim nekem is mégpedig azzal,hogy töbször beleállt az orra a vízbe amit bevallok nem nagy élmény 100 körül,gond egyszersem lett csak az önbizalom vesztett csorbát kicsit,azóta nem engedem felgyorsulni a gépet,ennyire. Fordulat megvolt a motoron minden esetben,gázt nem vettem el,söt próbálkoztam azzal is hogy teljes gázon forgattam amikor elkezdett alattomosan sülyedni az eleje,illetve hátra ültem,eredmény ugyanaz mintha falnak menne az ember,olyat lassul,egykét szoknya leszakadt de más nem történt. A kinti gyártó azt mondta képek alapján az a gond ,hogy amikor fellettek fogatva a szoknyák akkor messzire kerültek egymástól,és sok a veszteség,de ezt elég macerás lenne izlésesen,ujra furkálni mert a régi lukakat meg elkellene tüntetni. Talán van ötlete valakinek mielőtt sajtot csinálok belőle. Minden tanácsot meghalgatok,de lehet velem van a hiba.

Üdv mindenkinek!

Lörincz György

Kisköre tiszató