goldeen Creative Commons License 2009.02.18 0 0 2786
no, örülök, hogy újabb bejegyzések születtek a témában. kár, hogy nincs olyan funkció, hogy levelet kapjak arról, ha egy fórum végre reaktiválódik. no de ne is erről beszéljünk ugye, vannak itt ennél ragyogóbb témák is... régen írtam ide, engedjétek meg, hogy megosszam veletek legnagyobb örömömet, ami érhetett az életben: találtam egy olyan lányt, aki élvezettel belepisil a számba, kérés nélkül is. azért, mert tudja, hogy élvezem, és ő éppen azt élvezi, ahogy én élvezem. sajnos legtöbbször nincs időnk arra, hogy megfelelően előkészüljünk (sok tea, ananász, stb.) de a néha kicsit szúrósabbra sikerült nedű pici kis kellemetlenségét sokszorosan kárpótolja az intimitás, a pillanat intenzíven fellángoló érzelmei... a legjobb, hogy nem kell titokban mással, hanem mindent és bármikor azzal a személlyel, akit mindennél jobban... és ha szabad egy tanácsot adnom: ne féljen senki rákérdezni konkrétan, rámenősen, céltudatosan, mert ha bejön a dolog, akkor a társad tényleg mindenben a társad... no nem ömlesztem tovább ide ezeket a foszlányokat, további szép estét mindenkinek!
Előzmény: Törölt nick (2785)