punny market Creative Commons License 2009.02.18 0 0 300
Sziasztiok!
Én is pennys vok, de minden hónapba egyre gázabb, már a kamionosok is eltűnnek(mármint a régik)
Persze lehet csinálni nagyon szép és jó hatékonyságot 2emberrel, csak ha le vannak fogyva a polcok, akkor nem lessz hatékonyság!!! Mostanába amúgy se nagyon....
Nekünk a ter.vez. azt mondta, h januárba és februárba DECEMBERI forgalom kellene!!
Meg a vásárlók is megunják a sorbannálást, de ha jön a rég.vez,azért csengessek már a nemlétező kasszásnak, utána meg menjek már átvenni a kamiont, mert már fél órája a rampa előtt meditál, de 5perc múlva megint a menyországig áll a sor.
Ráadásúl a középvezetőkkel van a legnagyobb gond(tisztelet a kivételnek) azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, és úgy beszélnek velünk mint kocsis a lovával!!!
Nem azt mondom hogy 10 en legyünk 1műszakba, de ha 4-en vagy 5-en lennénk akkor tudnánk szépíteni az üzletet!!
Meg a sok leosztás, össze vissza leosztanak 1RA- 1termékből, és ott rohad meg,mert a sok bazár nem kell a kutyának see!!
Nekünk pl. 5RA mosópor áll a raktárba, a mi raktárunk amúgyis kicsi!!
Meg az ösztönzést szeretem a legjobban mármint a ter.vez-től: SZ_ROK VAGYTOK MINDEN SZ_AR, mi vagyunk a területei közül a legsz_arabbak!!!
A non-food-os 2pálcás bazárokról nem is beszlve. stb(...)
Katasztrófális a vezetőség felfogása szerintem!