top of the line Creative Commons License 2009.02.16 0 0 2185
Kedves doktor ur!

Visszaolvastam nem keves hozzaszolast,mert nem akartam elhinni,hogy csak pozitiv ertekelesek vannak,es hat beigazolodott,volt ami negativ volt!
Most nem ternek ki reszletesen arra,mikor ki es hol mennyiert es milyen geppel vegezte a beavatkozast maximum egy-egy szoval,de a lenyeg,hogy nalam is negativ lett az eredmeny.
SP.Q. volt a gep/csak a reklam miatt nem irom ki/amivel kezeltek.4 kezeles utan szinte semmi sem latszik a kezeles hatasabol/Egyszer megegettek az viszont megmaradt/.Talan nem az IPL-es kezeles a leghatasossabb,de talan on tudna megoldast szemelyes konzultacio eseten.

A lenyeg,hogy 32 eves ferfi vagyok es nagyon elkeserit,hogy sikertelen lett a beavatkozas,de szeretnem elhinni,hogy van megoldas,igy onnel erdeklodok,hogy mikeppen konzultalhatnank es van-e garantalt eredmenyszint.
A fotozas jo otlet az eredmeny bizonyitasara,persze ami negativ is lehet.
Ami meg lenyeg,hogy feher boru vagyok es sotet suru testszorzettel rendelkezem.Megneztem a kepeket a Website-on amik publikusak,de keves ferfi volt es kisebb szorzettel.Kivancsi lennek mit szolna egy hozzam hasonlo kihivashoz,ami pozitivan ertekelhetne a munkajat/persze ha sikerulne/,merthat akinek konnyen megy ez a beavatkozas az kisebb kihivas is.
Nekem van negativ tapasztalatom es megis vallanam egy olyan orvos segitseget aki vizsgalat utan tiszta lappal az igazsagot mondana el,hogy mit lehet elerni,garanciat vallalna es segitene nekem.Persze a reszleteket csak szemelyesen mondanam el ami ugyis szukseges a konzultacio miatt.

Egyenlore varom valaszlevelet ide a forumra ha olvassa rendszeresen, es utana jeletkezem onnel telefonon es szemelyesen is.Ha meg iden lenne kezeles es eredmeny is arrol persze minden topikolvasot es ismerost ertesiteni fogok...

T:Peter