imitv Creative Commons License 2009.02.15 0 0 246
Hát,most lebuktam!
Igen,ez egy Xm 2,1 TD 12v,a jólbevált kamrás motorral.Még nem mentem 2,5Td Cromával,de gondolom,hasonló karakter.
A belsőségről azért léptem le tegnap,mert már nem vette be a gyomrom annak a sok fatökű,nagyképű,műszaki analfabétának a szövegét.Én bírom a Csikóst,és a hozzá hasonló embereket,akik fel mernek vállalni olyan autót,ami némi bütykölést igényel ugyan,de lényegesen nagyobb élményt nyújt a mai műanyagautóknál.Számomra ilyen az Xm,de ilyen a Croma is,aki nem érti miért,az menjen le mondjuk Montenegróba a hegyek közt egy mai tucatautóval,majd próbálja ki ugyanezt mondjuk egy TD Cromával!
Utálom,hogy a mai autókban minden fölött az uralkodik,ami másodpercek tört része alatt képes gajramenni:a computer,az elektronika.Van némi tapasztalatom e téren, 27 éve vagyok tv-műszerész,ott is állandóan a szar processzorokkal küzdünk.
Ezért elönt az epe,mikor jön a szomszéd,és fitymálva nézi a 14 éves autómat,hogy ő inkább vett egy új Skodát,mert az legalább megbízható és takarékos!Meg az garanciális!Igaz,hogy egy ilyen szerviz többe kerül neki,mint az enyém egyévi alkatrészigénye,de az ilyennek úgysem lehet megmagyarázni,hogy 2,5 Milkáért élete végéig egy fapados szarban ül.
Bocs,hogy ilyen hosszú voltam!
ALDO MORO,várunk!.
Előzmény: Turbo D (243)