derbycsoki Creative Commons License 2009.02.15 0 0 286
Remélem azok akik leszálltak a magyar reptéren és a boltokba indultak helyzetfelméresre,az üzlet dolgozóit is megkérdezik!!mert véleményük azoknak is van!!sajnos itt nálunk az iskola nem fontos bárki lehet ter.vezető!!más hiába tanult éveken át és dolgozik a boltokba szinte éjt-nappal azt csak kihasználják, mikor beteg véletlenül mert a sok munkától emelgetéstől kikészült a keze, a dereka azt fogják és kidobják, mert már nem jó munkaerő,mert már nem tudják tovább ingyen kihasználni!dobálják ki a vezetőket a nagy leltárhiány miatt,pedig lehet az áru nem ott tünt el hanem ki se érkezett a boltba!!hiába van mennyiségi reklamációd mit érsz vele hisz jóváírást nem kapsz!!!!a tévében a két hölgynek teljesen igazat adok! jól tették amit tettek! másoknak is ezt kéne tennie,hogy lássák is milyen cég ez!!sajnos én már mitse tehetek én már találtam jobb munkahelyet,mert a pennynél csak jobb lehet!!!!!!!!!!!!!!!!szerettem ott dolgozni de minden megváltozott!valaki már észhez téríthetné őket,,hogy emberek dolgoznak a boltokba is kiknek családja,magánélete van!!!