Aurora11 Creative Commons License 2009.02.12 0 0 345

Szia Metasémikus!

 

Nagyon tetszik a névválasztásod!:)

A lakásunk elé vittek három kiscicát.Sajnos nem tudjuk megtartani őket,mert van már kutyánk,nyulunk két hörcsögünk,nyolc békánk,négy felnőtt vizicsigánk és vagy száz még nagyon pici,pár miliméteres vizicsigánk,akik kikeltek a petékből.Ezért szeretnénk jó gazdit találni a cicáknak,bár nagyon szomorú vagyok,amiatt,hogy nem tarthatjuk meg.Nektek nem kellene kiscica?

 

Gratulálok,hogy tovább jutatták a pályázatodat!:D

Fogok Neked emailt küldeni,csak át kell néznem a könyveket.A vektorbozonok,vagyis a W+,W-,Z0 részecskék a gyenge kölcsönhatás közvetítői.Ezek rövid hatótávolságú részecskék,amik bomlási termékei az elektronokat és a antineutrinokat(pozitronokat és neutirnokat) adják,ami a negatív béta sugárzás(pozitív béta sugárzás).Ezek csak a kvarkok közötti tartományban játszanak szerepet,kb.ennyi a hatótávolságúk.Ezért az elméletünkbe másféle részecskéket kell feltételeznünk.Esetleg a Higgs bozont,vagy valami teljesen mást.Vagy esetleg nem részecskét,hanem mozgásformát.Esetleg a dimenziók megváltozása,mint folyamat okozza létre ezt a mozgást.

Igen,sajnos nem szeretik a verbális fizikát,ahol nincsenek képletek,hanem csak szöveg van.De ezt szerintem meg fogjuk tudni oldani.

A leírási mód az szerintem a káoszelmélet által alkalmazott fraktáldimenziók összefüggései.Illetve a kvantumtérelméletre van szükség.

Előzmény: Törölt nick (343)