fodrika
2009.02.05
0
0
240
Gondoltam rád, látod:))) Egyébként még lesz ott fent neked meglepi.
A litvánokról csináltam néhány képet, de nekem annyira nem tetszenek (a képek), úgyhogy szerintem majd mailbe küldök néhányat, jó?
Előzmény:
alminar (239)