fodrika Creative Commons License 2009.02.05 0 0 240
Gondoltam rád, látod:))) Egyébként még lesz ott fent neked meglepi.

A litvánokról csináltam néhány képet, de nekem annyira nem tetszenek (a képek), úgyhogy szerintem majd mailbe küldök néhányat, jó?
Előzmény: alminar (239)