Nagy köszi a képért, amin John Kerr és Platov beszélgetnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
PS: Esetleg a litvánokról is csináltál pár képet?, szerintem nagyon jók voltak, előbb kellett volna végezniük...