muz Creative Commons License 2009.02.04 0 0 107655
Nem ,nem tudom elmagyarázni neked. Több mint naivitás lenne egy magamfajta huszadik senkinek azt hinnie magáról, hogy átlátja a világ problémáit. Én csak néhány kérdésre keresem a választ ,olyanokra mint: hogyan lehetséges, hogy a szeptember 11.-én történt pentagon merénylethez elsőként kiérkező tűzoltók miért nem találtak semmilyen repülőgépre utaló jelet,roncsot. Miért szedtek össze a környéken a titkosszolgálat emberei rögtön minden ipari kamerával készített adathordozót? A rögtön elrendelt repülési tilalom ellenére hogyan szállhatott fel még is egy gép rajta állítólag szaudi utasokkal? Bár annak fényében, hogy george w bush több régi cégét szaudi pénzek mentettek meg a csődtől talán nem is olyan érthetetlen. Hogyan lehetett megtámadni irakot mondvacsinált ürüggyel , mindenféle ensz vagy más nemzetközi tiltakozás nélkül? Miért nem érdekel senkit, hogy izrael a létező összes ensz szabályt megsérti,nem enged gázába újságírókat,civil létesítmények tucatjait köztük iskolákat,kórházakat bombáz, Gyakorlatilag népirtást végez. Miközben hangosan visítanak ha mocsajröcsögén néhány tini skinhead összemázol egy zsinagógát. Hogyan történhetett meg európa közepén....................de tudod mit? Napestig írhatnék dolgokat,jobban és kevésbé alátámasztott tényeket de úgy is lesöpörnéd egy lenéző mosollyal. Hiszen sokkal fennköltebb statisztikákkal és elemzésekkel dobálózni. Nemzetközi gazdasági lapok által publikált előrejelzéseket vitatni mint elgondolkodni azon, hogy a történelemben oly sokszor ismétlődő események,emberek, családok között talán van valami összefüggés. Hogy az egyik ország belügye nemzetközivé válik a másikban pedig szabadon ölhetik egymást. De hagyjuk, a magamfajta "agyhalottól" az is szép teljesítmény, hogy ezt viszonylag hibátlanul le tudtam írni. Ja,sok mindent rám lehet fogni de komcsi nem vagyok.
Előzmény: Törölt nick (107579)