Nelli32 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 2751
Én is örülök, hogy ilyen jól fogadtad, köszönöm:). Lehet, hogy meglepő: én feladtam a kapcsolatomat. Sőt, a házasságomat - ezek miatt a dolgok miatt. És tudod, mire jöttem rá? Hogy valójában más téren sem működött igazán jól. Valahogy összefüggnek ezek a dolgok. Én sokat gondolkodtam azon, miért is kívánok ilyen bizarr dolgokat, és rájöttem, hogy ennek csupa szép emberi és lényegi magyarázata van (rituálé, elfogadás, gyógyulás, a legteljesebb szabadság, stb.). Én ezeket a köröket magamban futottam meg, emberi magyarázatokat találtam, elfogadtam a személyiségem részeként, és most jól megvagyok az ilyen irányú vágyaimmal. Ezért sem érdekel semmi olyan megkeresés, hogy "szívesen kipróbálnám a BDSM-et/pisiszexet hasonló érdeklődésű lánnyal". Na itt a bökkenő: ettől még nem leszünk hasonló érdeklődésűek:). Ki tudja, kinek mit jelent, miért csinálja, a két ember lelkileg is tudja-e azt adni egymásnak, amire a másiknak szüksége van. A "szakmai berkek" kifejezésnek pedig, lásd be, van azért némi profizmusra utaló felhangja, khmm... A BDSM-ben árnyaltabb a skála szerintem, de az nem ide tartozik.
Előzmény: Törölt nick (2750)