Jaska Creative Commons License 2009.02.03 0 0 237
Fodri, ezért a képért: http://picasaweb.google.hu/fodrika/2009012026EurosHelsinki#5298321016624730418 imába foglalom a neved... :))))

Írok majd élmény-toplistát is, de addig is itt a helsinki cikkeim listája, ha esetleg valakit érdekel... http://asztalfiok.wordpress.com/helsinki-2009/
Előzmény: fodrika (236)