pennyellenes Creative Commons License 2009.02.01 0 0 204

Sziasztok!

Gondoltam én is leírom a véleményem. Ez a fejetlenség ami ennél a cégnél van, az már mindennek a teteje. Ezek nem tudják hogy kell egy céget irányítani. Milyen idióták ülnek odafenn abban a bizonyos székben? Merhogy üzletet egyik se látott az biztos! Könnyű az íróasztal mögül pofázni, ha nekik kéne megcsinálni azt, amit tőlünk kérnek, hát foghatnák a fejüket. Szerintem a Kis-Prumikkal együtt az egész bagázst ki lehetett volna rúgni! Mindegyik egy nagy nulla! Na és ez az új rendszer! Nem tudom ennek mi értelme van, a rendelés is sokkal bonyolultabb lett. Persze a pennynél semmi sem egyszerű. Németországban biztos nem így mennek a dolgok és nem ilyen kevés emberrel dolgoznak. És csodálkoznak, hogy visszaesett a forgalom. És természetesen a mi hibánk,szerintük. Az persze egy idiótának sem jutott eszébe, hogy műszakonkénti két ember nem tud csodát tenni, százfele nem tud szakadni. És ez az üzlet feltöltöttségén és tisztaságán meg is látszik. Én meg azért nem fogok túlórázni, hogy az üzlet fel legyen töltve. Ha valamelyik nagyokosnak nem tetszik, akkor jöjjön és csinálja meg. Egyetértetek velem?