un uomo onesto Creative Commons License 2009.01.25 0 0 5632
Ez nagyon így van. Mármint, hogy kit milyen hólyaggal áldottak meg. Barátnőmből pl. szerintem senki ki nem nézné, mekkora tartogatóművész. Kicsi lány (168cm) de olyan sokáig tudja tartani, hogy már nem is szoktam vele versenyezni... :D
Viszont a minap érdekes élményem volt Vele. 2,5 éve vagyunk együtt, 2 éve pisilgetünk (be) közösen, de ilyen még nem volt. Kocsiban ültünk, jóféle pesti kátyús utakon, Kispolák, ami meg nem a lengéscsillapítójáról volt híres. Egyszer csak közölte velem, hogy nagyon kell pisilnie, jó lenne lassan hazaérni. Először azt hittem csak viccel, de egyre több olyan jelet láttam rajta, amit olyan lányok szoktak produkálni, akiknek kétségbeesetten kell. És akkor nem volt rá lehetőség, hogy bepisiljen (ha lett volna, szerintem a kocsim anyósülésén pisilte volna össze magát, és még élvezte is volna... a "Dög" :P) Úgyhogy tartogatta, egyre csak tartogatta. Én már pusztán attól a tudatól, hogy úgy kell nagyon pisilnie, hogy ezt ő nem akarja, és már kapacitásának és tűrőképességének a hátára körül van, annyira felizgultam, alig bírtam a vezetésre figyelni. És akkor jött egy sorompó, pont előttünk zárták le. (áldottak az égiek :D) Ott álltunk vagy jó 8 percet, kis keze már a lába között volt, úgy nyomta be a puncikáját. Sajnos miután a sorompót felhúzták elég hamar hazaértünk, és Ő ki tudott menni a WCre, de tuti, hogy ennyire max akkor kellhetett neki, amikor közösen tartogattuk. És nagyon klassz volt látni, hogy azért Ő is tud szorult helyzetbe kerülni. (ha nem is túl gyakran sajnos)
Előzmény: Imogine (5628)