Sharp Shooter Creative Commons License 2009.01.21 0 0 116

Szia Zaku

 

Nagyon nagyon egyezményes , ökölszabályokban is passzoló véleményeket írsz!!

Örülök, hogy így összefutottunk!!:-)

 

Csak megjegyezném az összes fórumról, ahol olvasgattam, sztem pszichológia:

Ami tapasztalatból íródik, ott nincs különbség hozzászólásokban, sem a világbajnokéban, sem egy "hobbistáéban"( tán ezért gondolom, vagy inkább sejtem, hogy versenyzel magad is, vagy csinálod mint én pl: ottvan az ember, csinálja, és tanul, tanul, tanul, tanul, sejt, gondolkodik, tanul, tanul, és rájön, mennyit kell még tudni, hogy nagyon jó legyen.évek.)

 

A fizikai korlátok mindenkire vonatkoznak, és aki csinálja tudja, hogy a gyakorló lőszerrel még igazán gyakorolni sem jó pl.

 

Ami miatt én pl szó szerinti kolegákat szeretnék ide "gyűjteni"kérdezni, az az, hogy vitathassuk: vajon melyik lövedéktömeg ideális,milyen ballisztikai együtthatókkal, sebességekkel lehet a témát megdolgozni ahoz, hogy "felnőjön" az ember az ideális felé vezető röppályához, és a hibák száma csökkenjen, csökkenjen.

 

Nagyon sokáig a nehéz tömegű, stabilabbnak gondolt, de lassabb lapua cuccokkal versenyeztem, de épp idénre tesztelem a 10 % kal könnyebb és kb 40 m/s mal gyorsabb termékeiket ugyanannak a gyártónak.Igen érdekes tapasztalatokkal: érezhetően kisebb rúgás pl, jelentősen kevesebb klikk állítási szükség a laposabb pályából, stb stb.. nagyon megdőlni látszik bennem a pragmatikus: nehezebb, jobban repül!!!!felkiáltás, egy nagy fenét.Bullett coefficient és torkolatsebesség, ez ami számít!!Nyilván a józan ész határain belül.

Vélemény?

 

Shooter

 

ui:jöhet a kép, várjuk!

 

 

 

Előzmény: Zaku (114)