Sharp Shooter Creative Commons License 2009.01.21 0 0 115

Szia

 

az M 700 Police asaim csöve tükör belül, válogatják, és nem kell összekeverni a széria vadászpuskával.(tapasztalat, az is van)

A csőfurat polírozásra 2x jobban reagál, mint a sima csövű széria vadászpuska pl.( ez meg endoszkópos megnézés eredménye)

És még annyi: 300m ig ssg vagy remington, tök mindegy.660 as csővel ez a 50-60 mm es szórás normális.

 

600 méteren azt hiszem 17 cmt garantál még Walther is.

 

 

Remington, épített puska, Gepárd összehasonlító árak áttekintése az én olvasatomban:

 

Egy épített Remington minden jóval, top minőségű cél távcsővel egy gyári Blaser,SIG  ára távcső és szerelék nélkül..

 

 

Amiket tapasztaltam:

6kilóban az átépített puska, 450-500 a  távcső egy átépített Remington esetében cakk pakk mondjunk 1.1 M et teszel érte az asztalra.

 

950e HUF  egy Blaser, vagy 1.2M egy Unique Alpine, 5000 Euro egy Accuracy International: Távcső nélkül!Mellesleg 6hónap felett kell várni egy TRG 22 re, vagy 8 at az AI AW re. Ehez adj hozzá egy komoly scope költséget: 500 e HUf ot.

Így 1.45, 1,7,1,8 millió forintról beszélgetünk.

 

 

Ha a Geprádot 1.5 M  ért adják távcsővel az MH nak: elfogadható, igaz egy HK .50 BMG is ennyibe fájna, de ott sincs távcső az eszközön.És nem vagyunk felkészülve a bmg lőszerre kishazánkban.  A 12.7 x107 meg ha jól tudom minden nszvt géppuskánk kedvenc csemegéje, eszi, mint a fene :-))

 

Shooter

 

ui: abszolút értelemben egy építhető alap zárolás marad .30 as kaliberben: Remington 700.Szuper az SSg 69, de kidobsz 200 at a névre, és csövet, mindent cserélned kell, mellesleg a green gun hoz NINCS szériában gyártott állítható tusa, csak faragtatni lehet agyazómesterrel....A 700 ashoz minimum 3-4 nagy gyártó gyárt agyazást.

 

uui: Mauser98 ból épített már valaki versenypukkát itt a közösségben? Van valakinek tapasztalata?Sajnos nagy álmom, de olyan lötyögősek, hogy zavar a zárdugattyú "lógása"...a háborús korúak rommákoptak, alig van szép zártest-passzos zárdugattyúval...