belic Creative Commons License 2009.01.20 0 0 106
Hello!

Mit lehet tudne errol a puskarol? (meg sosemvolt a kezemben)
Mert ha egy kicsit is hasonlit a 710-re akkor borzalmas!


"An upgrade of our famous Model 710,™ the new Model 770" http://www.remington.com/products/firearms/centerfire_rifles/model_770.asp

Ifjukori ballepeskent :-) vettem 710-est, ugyhogy az egyszavas minositesedet kicsit kiegeszitenem:
Ha az ember megszokja, hogy az elso 2 loves kovetkezetesen mashova megy, mint a tobbi (a 3. lovesre mar "uzemmeleg" a cso), akkor egeszen pontos fegyver. Persze nem 1/4 MOAs hiper-szuper csucseszkoz, de szerintem a pontossaga nagyobb mint az ara. Ha csak a fegyveren mulik (tehat jo lovo, jo loszer, jo tavcso, jo szerelek, jo ido), akkor szerintem 1 MOA alatti a szorasa (halvanyulo emlekeim szerint volt olyan 3 lovesem -mar meleg csovel- ami 100 meteren egybeszakadt).

Ezzel szemben a megbizhatosaga, robosztussaga alatta van annak, amit en egy sportfegyvertol elvarnek, ezert nem vennek megegyszer ilyet, az en puskam 3 helyen tort el (hasznaltan vettem, az elso alkatresztores meg az eredeti tulajnal tortent), szerintem atlagos felhasznalas mellett (nem autoval athajtva rajta, de pl. volt olyan, hogy ki akartam venni a tarat, megnyomtam a tarkioldot, es akkor vettem eszre, hogy nincs is benne a tar, majd keresgeltem a tarkioldo maradekat a foldon).

ui: a Remingtonok jo fegyverek, a 700-as sorozat (nem 710, 770, hanem 700) megeri az arat, jo, pontos, megbizhato fegyverek, esetleg kesobbi tuning szamara idealis kiindulasi alapok.

Bel
Előzmény: Kavics78 (103)