Garficicus Creative Commons License 2009.01.11 0 0 84
Ma nálam is betelt a pohár... 3000 Ft-om bánja....

City díjcsomagom mellé 2008.december 23-án 1000 Ft-ért megrendeltem az Ingyenes HÉTVÉGe opciót, ami ugyebár 500 perc hálón belüli dumát ad hétvégenként.

A Voda mindenféle hülye reklámüzijeiben tudatja velem is hogy milyen újdonságok vannak, mi téma... 2009. január 3-án este 23:32 kor 171-re küldtem egy sms-t hogy tudjam mennyi ingyenes percem van még. A válasz meg is érkezett: Önnek még 254 ingyenes lebeszélhető perce van!!!!!

2009. január 5-én (6 napja) 3000 Ft-tal feltöltöttem egy ATM-ből a kártyámat.
Mivel a tegnapi (jan 10) napot hivatalosan is szombatnak minősítették, elkezdtem lebeszélni az ingyenes perceket, mondván ingyen van...

ÉS most jön az átverés a voda részéről..... Az összes beszélgetést kiszámlázták, ma délutánra már 300 Ft alatti egyenlegem volt! Hiába a reklamáció az ÜFSZ-en, csak annyit mondtak majd kiküldik a hivásrészletezőt és fogjam be a pofámat addig!!!!

Hozzáteszem 254 perc az több mint 4 óra beszélgetés, lehetetlenség bármelyik telefonnal végezni töltés nélkül!!!! Szóval ennyi idő alatt már min 2 szer töltőn kellett volna lenni a telcsinek..... Természetesen semmit nem lehet tenni, a szolgáltató úgyis bebizonyítja hogy te vagy a hülye....


Kérdem én, hogy minden hülye témában képesek SMS-ekkel, MMS-ekkel bombázni, vajon arra miért nem képesek hogy tájékoztassák az ügyfelet ha az ingyenesség lejárt???????????????????????
Előzmény: Törölt nick (83)