oceanflower Creative Commons License 2009.01.11 0 0 223

szió, figyi most Helsinkiben nagy a hó? szerinted milyen lábbelit érdemes vinni? csizmát vagy azért a sportcipő sem vészes?

 

köszi:)

Előzmény: zinaida (222)