oceanflower Creative Commons License 2009.01.09 0 0 221

Áh, dehogy mennék reggel, hiszen vasárnap este 10 után landol a gép Helsinkiben, meg ki tudja mire érünk a hostelbe.

Így hétfőn legkorábban is szerintem 10 körül mennénk, talán, már ha nem leszek túl álmos, meg persze ez Marie-Cat-től is függ.

De az nagyon jó lenne tényleg, hogy ha küldenél te is sms-t, hogy mi a helyzet, meg mikor érdemes kimenni:)köszike

 

(Ja, én nem is gondoltam az edző csarnokra, nem olyan fontos. Hiszen a main rink-en is lesz practice)

 

:))

 

Előzmény: fodrika (218)