oceanflower
2009.01.09
|
|
0 0
221
|
Áh, dehogy mennék reggel, hiszen vasárnap este 10 után landol a gép Helsinkiben, meg ki tudja mire érünk a hostelbe.
Így hétfőn legkorábban is szerintem 10 körül mennénk, talán, már ha nem leszek túl álmos, meg persze ez Marie-Cat-től is függ.
De az nagyon jó lenne tényleg, hogy ha küldenél te is sms-t, hogy mi a helyzet, meg mikor érdemes kimenni:)köszike
(Ja, én nem is gondoltam az edző csarnokra, nem olyan fontos. Hiszen a main rink-en is lesz practice)
:))
|
Előzmény: fodrika (218)
|
|