zinaida
2009.01.09
|
|
0 0
219
|
Na ezt már megint jól megbonyolították..
Mi szinkronversenyek edzésére szoktunk belógni, mert minden kapu zárva, csak az nem amelyiken a versenyzők mennek be.. Volt olyan, hogy megkérdezték mit keresünk itt, mondtuk, hogy edzést szeretnénk nézni, kérték a jegyet és beengedtek, de volt olyan is, hogy kutyát nem érdekelte mit keresünk ott :-) |
Előzmény: fodrika (218)
|
|