zinaida Creative Commons License 2009.01.09 0 0 219

Na ezt már megint jól megbonyolították..

Mi szinkronversenyek edzésére szoktunk belógni, mert minden kapu zárva, csak az nem amelyiken a versenyzők mennek be.. Volt olyan, hogy megkérdezték mit keresünk itt, mondtuk, hogy edzést szeretnénk nézni, kérték a jegyet és beengedtek, de volt olyan is, hogy kutyát nem érdekelte mit keresünk ott :-)

Előzmény: fodrika (218)